Компанія Sojam– визнаний спеціаліст в області небулізації (холодного розпилення), виробництва інсектицидів ПІРІГРЕН та обладнання для їх застосування.

Sojam – один з найбільших французьких незалежних виробників інсектицидів, присутній на спеціалізованих ринках з 1953 р. Починаючи з 1966 р. – визнаний спеціаліст в галузі холодного розпилення інсектицидів (небулізації).  До 2010 р. компанія була відома як Compagnie Générales des Insecticides (Генеральна Компанія Інсектицидів).

Від 1978 року і до сьогодні компанія Sojam – лідер якісного зберігання зерна у Франції. Тут технологією небулізації обробляється більше 20 млн. тонн зернових щороку.

100% лідерство Sojam у Франції забезпечується через впровадження інновацій для досягнення надійності та ефективністю вироблених інсектицидів.

Сьогодні підприємство є незалежною французькою групою міжнародного рівня, яка разом зі своїм представництвом ТОВ «СОЖАМ УКРАЇНА» готова задовольнити зростаючі потреби східноєвропейських ринків.


Надання послуг щодо застосування інсектицидів спеціалізованим підприємствам – це основний вид діяльності Sojam протягом останніх 60 років у Франції, а відтепер і в Україні.

Для задоволення економічних та санітарних потреб зернових ринків Sojamне обмежується виключно виробництвом інсектицидних розчинів.

Компанія розробляє та виготовляє під замовлення обладнання з урахуванням особливостей зерносховищ, здійснює його монтаж, обслуговування та контроль в зерносховищах замовника.

Замовники Sojam – це підприємства, діяльність яких пов’язана із зберіганням, продажем, переробкою, транспортуванням зернових культур, а саме: зернові кооперативи, зернотрейдери, агропромислові комплекси, портові елеватори та ін.

Структура Компанії “Sojam”

  • Більше 3000 замовників у Франції
  • Контрольно-дослідницька лабораторія у Паризькому регіоні (Франція)
  • Виробничі потужності у м. Сент-Уен л’Омон (Франція)
  • Логістична платформа у м. Женевільє (Паризький регіон, Франція)
  • Головний офіс у м. Сержі Понтуаз (Паризький регіон, Франція)
  • Представництво ТОВ “Сожам Україна” у м.Київ (Україна)
SOJAM Ukraine